Golden Statue of Iran Popular Brand 2015

Golden Statue of Popular Brand in the category of Home Furniture was awarded to Harmony Furniture and Interior Design - based on people’s votes –from National Association of Consumer Right Support and Islamic Parliament.
To read more please click here
Photo Gallery

تندیس زرین برند محبوب مصرف کنندگان در گروه مبلمان منزل در سال 93

پس از دو ماه رقابت، جشن معرفی "برندهای محبوب از نگاه مردم" در طی مراسمی باشکوه در تاریخ دهم اسفند ماه 1393 در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید. در این مراسم برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده بود به عنوان محبوبترین برند گروه کالایی موردنظر معرفی گردیده و تندیس زرین برند محبوب را دریافت کردند.
مبلمان هارمونی نیز در گروه مبلمان منزل و سرویس خواب تندیس زرین برند محبوب را از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی دریافت کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مراسم می توانید گزارش برنامه را از سایت جشنواره مطالعه فرمایید. در لینک زیر نیز تعدادی از تصاویر روز جشن آورده شده است.
ضمناً ویژه نامه جشن پایان معرفی برندهای محبوب سال 93 در روزنامه سراسری دنیای اقتصاد منتشر گردیده است. نسخه الکترونیکی این ویژه نامه را می توانید از اینجا دانلود نمایید.

Loading