1st Interior design competition

مسابقات هنر معماری- دوره ی اول

هارمونی اسپانسر کتاب نورپردازی بی نقص در طراحی فضاهای مسکونی

نوشته ی سالی استوری
نورپردازی اصولی یک فضا، علاوه بر جنبه ی زیبایی شناسانه، و مقدم بر آن، از بایدهای طراحی داخلی است که مستقیم بر سلامت تن و آرامش روح، و همچنین بر کارایی انسان در آن محیط تأثیر می گذارد. چراغ¬ های متنوع و نورهای متفاوت هریک برای هدفی طراحی شده اند. نورپردازی تنها ایجاد روشنایی محیطی برای کاربردی ویژه نیست. علمی مبتنی بر اصول ایجاد تیرگی و روشنی به منظور خلق فضا و حجم، ایجاد نقطه¬ ی متمرکز در پلانی آزاد، اغراق در ویژگی های معمارانه ی فضا، تضاد، احساسات و شاعرانگی است، و همچنین رابطه ای تعمدی و متعادل بین منابع نوری و شدت و تأثیر آنها. "سالی استواری"، کارشناس و متخصص نورپردازی محیطی و داخلی، سال ها تلاش خود را وقف فعالیت در این زمینه کرده است و چه خوب که نتایج یافته های خود را به صورت مدون و طبقه بندی شده در کتاب های گردآوری کرد تا دانش خود را با خوانندگان کتاب هایش سهیم شود. وی در کتاب «نورپردازی بی نقص» خود به بیان اصول نورپردازی و تأثیرات آن در فضاهای داخلی پرداخته و می آموزد که با چه ابزاری می توان در طراحی داخلی یک آشپزخانه، دفتر خانگی، اتاق های خصوصی و یا اتاق گفتگو نورپردازی بی نقص و موفقی داشت تا در کنار سایر المان ها و اصول سازه ای، آرامش و کارایی در آن نقطه به اوج برسد. پس از مطالعه و بررسی کتاب، خالی از لطف ندیدیم که آن را به سایر معماران و علاقه مندان به این بخش از طراحی داخلی معرفی کنیم. باشد که بارقه های خلاقیت و زیبایی بیشتری را در طراحی داخلی فضاهای مسکونی شاهد باشیم.

Perfect Lighting in Residential Interiors

The 2nd Interior design competition Honar-e-Memari

مسابقات هنر معماری- دوره ی دوم

The 3rd Interior design competition Honar-e-Memari

مسابقات هنر معماری- دوره ی سوم

Harmony is the sponsor of the book "1000 years of Architecture"

هارمونی اسپانسر کتاب 1000سال معماری می شود

.

طراحی فضاهای فرهنگی در ایران و جهان


کتاب حاضر ضمن مروری بر تاریخچه، اصول، مبانی و استانداردهای طراحی داخلی و معماری فضاهای فرهنگی، به بررسی مهم ترین ویژگی های معماری و طراحی 34 پروژه شاخص فرهنگی در ایران و جهان که توسط پیشگامان جهانی این صنعت و معماران برجسته طراحی و اجرا شده اند، پرداخته است واین بار هارمونی سعی بر این داشته است که با کاهش هزینه چاپ کتب و نشریات دانشگاهی در رشته معماری گامی در جهت حمایت از دانشجویان این رشته بردارد .

The Architecture of Cultural Spaces in Iran and the World

The Principles and Basics of Architecture and Interior Design for Cultural Spaces.
Collected and Editted by:
Shahriar Khanizad
Sponsored by Harmony.

Biennial competition of Architecture & Interior Architecture

The First Biennial Competition of Architecture & Interior Architecture Held On 12 sep 2014 in Tehran , Olympic Hotel and the awards were submitted to the winners of the competition

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان اولین مسابقه دوسالانه معماری و معماری داخلی ایران برگزار شد

اولین مسابقه دوسالانه معماری و معماری داخلی ایران در روز جمعه مورخ 21 شهریور 1393 در سالن اجتماعات هتل المپیک تهران با هدف ارتقاء سطح کیفی و فرهنگی طراحی و معماری داخلی کشور برگزار شد.
نتایج داوری و آثار برگزیده این مسابقه را میتوانید در سایت مسابقه مشاهده فرمایید

سمینار معماری پایدار و شهرسازی


سمینار تخصصی معماری پایدار و شهرسازی با همت کانون ملی معماری ایران و حمایت هارمونی در روز چهارشنبه 93/08/21 در سالن شهید فهمیده رجایی شهر کرج با حضور دکتر وحید قبادیان برگزار شد. در این سمینار جناب دکتر قبادیان ابتدا فاکتورهای کلیدی در معماری پایدار را توضیح دادند و شهر Masdar را بعنوان اولین شهر در حال ساخت با الگوی معماری پایدار معرفی کردند.
.این شهر، پروژه شهری زیست پایدار است که هم اینک در خارج از ابوظبی در امارات متحده عربی در حال ساخت می باشد که قرار است کلان شهری بدون آلاینده کربنی باشد Masdar City، نمونه ای از زندگی زیست آگاهانه در محیط زیست بدون کربن، و شهری بسیار ایده آل در سطح جهان است زیرا تمیز، زیست سازگار، هماهنگ و زیباست.

Professional Seminar of Sustainable Architecture & Urbanity

دومین همایش ملی معماری


دومین همایش سالانه ملی معماری ، با موضوع " ایــــران کــــدام معمـــــاری ؟ " و با حضور پیشکسوتان و صاحب نام های معماری،هنر فلسفه و تاریخ ، در مورخ 06 / 09/ 93 در محل مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد . موضوع این همایش در راستای اعتلا و حفظ معماری اصیل ایرانی ، تشخیص فرصتها و تهدید ها و همچنین بررسی معماری معاصر ایران بود.
در این همایش ازحمایت شرکت هارمونی در زمینه معماری و اهتمام به حفظ و اعتلای معماری ایرانی تقدیر شد .
"سایت انجمن معماران پایدار"

The 2nd National Architecture Seminar

The 2nd National Architecture Seminar Held On 27 Nov 2014 in IRIB International Conference Central.
Sponsored by Harmony
for more info click here

Loading